analiz robotik
robotik sol yatay

GÜZELLİK UZMANLARI BELGELENİYOR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GÜZELLİK UZMANLARI BELGELENİYOR
Kurulduğu günden itibaren Antalya'nın önde gelen kurumları arasına giren ATLAS AKADEMİ GÜZELLİK AKADEMİSİ havaların sıcak olması ile beraber eğitimlerine hız verdi. ATKED - Antalya Tüm Kurslar ve Eğitimciler Derneği Başkan Yardımcısı ve Atlas Akademi Kurucu Müdürü Burçin KAYHAN gecesini gündüzüne katarak eğitimlerin aksamaması için çaba gösteriyor.

Pandemi başlangıcında resmi olarak kurulan eğitim akademisi tüm zorluklara rağmen ayakta kalmayı başararak ivme kaydetti. Kısa süre içerisinde önemli adımlar atan eğitim kurumu kendini Güzellik Uzmanlığı Eğitimleri  alanda kanıtlayıp bir çok mezuniyete imza attı. 

Milli Eğitim Bakanlığı denetimleri ile  Akredite olan kurum, Güzellik ve Saç Bakımı Bölümü ile ilgili olan bir çok eğitim ve sertifikalandırma işlemi yapmakta. Eğitimleri arasında en çok tercih edilen bölümler Güzellik Uzmanlığı Eğitimi, Kalıcı Makyaj Eğitimi, Manikür Uygulayıcısı Eğitimi ve  Epilasyon Uygulayıcısı Eğitimi olarak belirlendi.

Kurucu Müdür Burçin KAYHAN yaptığı açıklamada Antalya'da bulunan vatandaşlarımız ve kursiyerlerimiz için eğitimlerinin teknolojik ortamda özel uygulamalarla verildiğini dile getirdi. KAYHAN konuşmasının devamında " Her ne sebeple olursa olsun eğitim önem arz etmektedir. Özellikle Güzellik sektöründe eğitimsiz ve belgesiz kimsenin kalmaması önemlidir. Bizler bu amaç doğrultusunda kurulan bir eğitim kurumuyuz. Bu alan ile ilgili eğitim ve belgelendirme isteyen herkes misafirimiz olabilir. Kurumumuzun kapıları her zaman açıktır. Vatandaşlarımızdan bilinçli olmalarını ve eğitim ile belgelendirme için özellikle MEB ONAYLI eğitim kurumlarını tercih etmelerini, olası bir aksaklık ile karşılaştıklarında mutlaka bağlıbundukları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne veya ATKED'e bildirdikleri takdirde kendilerine yardımcı olacağımızı bilmelerini istiyoruz. Güzellik ve Cilt Bakımı bölümünde eğitimlerimizde önce anatomi derslerimiz anlatılmaktadır.  Sonrasında kağıt ile latex üzerinde bölüm ile ilgili işlemler uygulanmaktadır. Bu süreçlerin sonrasında kursiyerlerimizin deneyim sağlaması için canlı manken üzerinde en az 1 aylık eğitimlerle haftanın 5 günü olarak materyalli bir çalışma sağlıyoruz. Eğitim sonrası malzeme, cihaz yardımı ve işe yerleştirme ile staj imkanı da sunuyoruz. bu sayede kursiyerlerimizden desteğimizi çekmiyoruz. Yaz Kampanyası olarak sınırlı sayıda olması koşulu ile meslek edinmek adına çaba gösteren kadın kursiyerlerimize destek olmak adına 2 eğitim alana 1 eğitim veya %20 indirim  Atlas Akademiden olaçak şekilde ayarlandı." dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TÜRK-İNGİLİZ DERNEĞİNDEN UKRANYALI SIĞINMACILARA DESTEKÖnceki Haber

TÜRK-İNGİLİZ DERNEĞİNDEN UKRANYALI SIĞIN...

ATKED DENETİMDEN TAM PUAN ALDISonraki Haber

ATKED DENETİMDEN TAM PUAN ALDI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar