analiz
robotik sol yatay

Haftanın astrolojik göstergeleri neler?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Haftanın astrolojik göstergeleri neler?
31 Mayıs - 6 Haziran Haftası’nda gökyüzü size ne söylüyor? Haftanın astrolojik göstergeleri neler?Merkür Retrosu ve burçları nasıl etkileyecek? 2 Haziran’da Venüs’ün yengeç burcuna geçmesikimleri, nasıl etkileyecek?Kozmik Bilinç Okulu Eğitmeni Astrolog Aycan Pişkiner yazdı…

31 Mayıs - 6 Haziran Haftası’nda gökyüzü size ne söylüyor? Haftanın astrolojik göstergeleri neler?
Merkür Retrosu ve burçları nasıl etkileyecek? 2 Haziran’da Venüs’ün yengeç burcuna geçmesi
kimleri, nasıl etkileyecek?
Kozmik Bilinç Okulu Eğitmeni Astrolog Aycan Pişkiner yazdı…


Herkese mucizelerle dolu, mutlu, sağlıklı bir hafta dilerim.
31 Mayıs haftası gökyüzü yine astrolojik açıdan oldukça hareketli. Bu hafta İletişimin gezegeni olan
Merkür, 29 Mayıs’ta Retro hareketine başladı. 22 Haziran’a kadar ikizler burcunda Retro yapacak olan
Merkür, bizi iletişim, ticaret hayatı, sözleşmeler, yolculuklar ve teknoloji ile ilgili konularda dikkatli
olmamız gerektiğini söylüyor. Merkür Retrosu boyunca geçmişten gelen, yarım kalan,
tamamlamadığımız konular gündemimize gelebilir. Bu süre boyunca yarım kalan işleri
tamamlamamızda fayda var. Yeni kararlar almak için haziran sonunu beklemek çok daha uygun
olabilir ancak 29 Mayıs öncesinde almış olduğunuz kararları tekrar gözden geçirmeniz daha iyi
olacaktır. Dolandırıcılıklara karşı da özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Bu Retro sürecini bir nevi
zihnimizi arındırmak, kendimizi yeniden yapılandırmak olarak değerlendirmemiz oldukça faydalı
olacaktır.


Bu hafta ilişkileri, aşk hayatını ve parasal konuları anlatan Venüs, 2 Haziran’da yengeç burcunda
geçecek ve 26 Haziran’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu süreç içerisinde ilişkilerde ve parasal
konularda güvende olma ihtiyacını arttırırken, ilişkileri evlilik yolunda ilerletmek ve çocuk sahibi
olmak ile ilgili konuları gündeme getirecektir. Venüs Yengeç burcuna geçer geçmez, bolluğun ve
bereketin gezegeni olan Jüpiter ile uyumlu bir açı oluşturarak ilişkiler ve finansal konularda rahatlama
ve şansları da beraberinde getirecektir.


3 Haziran Perşembe günü Güneş ve Satürn arasında gerçekleşecek olan uyumlu açı kariyer hayatı ve
gerçekleştirmek istediğimiz projeler konusunda fırsat ve sorumlulukları gündemimize getirebilir.
Hayatımızdaki ‘Otorite Figürü’ olan kişilerin desteğini alabiliriz.
4 Haziran’da gerçekleşecek olan Mars ve Plüton arasındaki gergin açıya dikkat edilmesinde fayda var.
Bu etkileşim kaza, yangın, patlama ve kavgalara sebebiyet verebilir. Sinirlerimize hakim olmalı,
tartışmalardan uzak durmalıyız.


31 Mayıs - 6 Haziran Haftası Burçlar


Koç ve Yükselen Koç: Merkür’ün geri hareketi ile birlikte yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için
iletişim konularına dikkat etmeniz gerekiyor. Trafik veya seyahatlerde oluşabilecek aksaklıklar,
kardeşleriniz, yakın çevreniz ve eğitim hayatındaki konularınız tekrar gündeminize gelebilir. Venüs’ün
yengeç burcuna geçmesi ile birlikte ev, aile yaşantınızı ilgilendiren konularda güzel gelişmeler
yaşanacaktır. Evinizi dekore edebilir, evde arkadaşlarınızla birlikte güzel ve keyifli zamanlar
geçirebilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek olan Mars ve Plüton arasındaki sert açı ile birlikte
gerginliklere ve ebeveynler ile olan ilişkilerinizdeki konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Kariyer
hayatınız ve aileniz ile olası sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Gereksiz tartışmalar ve gerginliklerden
uzak durmalısınız.


Boğa ve Yükselen Boğa: Bu süreçte finansal konular gündeminize gelecektir. Maddi yatırımlar yapmak için uygun zamanlar değil. Finansal konularda risk almamaya özen göstermelisiniz. Unuttuğunuz bir borç gündeminize gelebilir. Venüs’ün yengeç burcuna girmesi ile birlikte kardeşler ve yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizi güzelleştirecektir. Eğitim ve seyahat konularında fırsatlar gelirken oldukça sosyal olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Yakın çevreniz ve sosyal hayatınızdan güzel fırsatlar ve destekler gelecektir. Cuma günü Mars ve Plüton arasındaki gergin açı ile trafikte ve yolculuklarda yaşanacak olan gerginliklere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Sözlü tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.


İkizler ve Yükselen İkizler: Kendi burcunuzda Retro hareketi yapan Merkür, en çok sizi etkileyecektir. Retro süreci boyunca aldığınız kararları tekrar tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Bu süreci kendinizi tekrar yapılandırmak ve yarım kalan konularınızı tamamlamak olarak değerlendirmeniz oldukça faydalı olacaktır. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesi sizi finansal açıdan oldukça rahatlatacakken, harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Mars ve Plüton arasındaki sert açı miras, kredi ve borçlar konusunda oluşabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Ev kazalarına karşı da dikkatli olmalısınız.


Yengeç ve Yükselen Yengeç : Merkür’ün geri hareketi bilinç altınızda unuttuğunuz birtakım konuları tekrar gündeme getirecektir. Geçmişte yaptığınız hatalar ya da size yapılan haksızları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Biraz kendi içinize yöneldiğiniz bu dönemde meditasyon ve şifa çalışmaları yapmak size iyi gelecektir. Venüs’ün sizin burcunuza geçmesi ile birlikte ikili ilişkiler ve finansal konular açısından oldukça şanslı olduğunuz bir dönem içerisine giriyorsunuz. Fiziksel görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Mars ve Plüton arasındaki sert açı ile ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde oluşabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız.


Aslan ve Yükselen Aslan: Sosyal çevreniz ile olan ilişkileriniz yeniden gözden geçirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir veya haber alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle olan iletişimizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Annenizin finansal konuları gündeme gelebilir. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesi ilişkiler ve finansal konularda sizi çekimser ve geri planda bırakabilir. İlişkilerinizi daha kapalı kapılar ardında yaşama eğiliminde olabilirsiniz. Mars ve Plüton arasındaki sert açı sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. İş hayatınızda veya iş arkadaşlarınızla yaşanabilecek olan gerginliklerden uzak durmalısınız.


Başak ve Yükselen Başak: İş, kariyer ve aile hayatınızdaki konularda olası sorunları gündeminize getirebilir. Kariyer hayatınızla ile ilgili alacağınız kararları tekrar gözden geçirmelisiniz. İş değişikliği gündeminizde ise bu kararı 22 Haziran sonrasına ertelemeniz de faydalı olacaktır. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesi sosyal hayatınızı oldukça hareketlendirecektir. Yeni arkadaşlıklar edinebilir, arkadaş çevrenizle güzel vakit geçirebilir ve sosyal çevrenizden yardımlar alabilirsiniz. Mars ve Plüton arasındaki gergin açı, aşk hayatınız ve çocuklar ile olan ilişkilerinizdeki gerginliğe dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Spor yaparken kaza ve yaralanmalara karşı da dikkatli olmalısınız.


Terazi ve Yükselen Terazi: Hukuksal konular, seyahat, eğitim, yurtdışı, sosyal medya ve iletişim konularında çeşitli aksaklıklar meydana gelebilir. Yazışmalarınıza dikkat etmelisiniz. Açmayı düşündüğünüz ama bir türlü açamadığınız bir dava veya uzun zamandır çözülmesini beklediğiniz bir
dava varsa bununla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesi kariyer hayatınızla ilgili fırsatların ve sürpriz gelişmelerin yaşanmasını gündeme getirebilir. Mars ve Plüton arasındaki gergin açı aile ve iş hayatınızdaki gerginliklere dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor.


Akrep ve Yükselen Akrep: Finansal konular, miras, kredi, borçlar ve ortak kazanımlar ile ilgili konuları tekrar gündeme getirecektir. Kredi çekmek gibi bir düşünceniz var ise bu konuyu haziran sonuna ertelemenizde fayda var. Bu dönemi borçları ve finansal konuları düzenleme olarak değerlendirmelisiniz. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesi yurt dışı, eğitim hayatı ve hukuksal konularda size fırsatları getirecektir. Bekar olan akrep burçları sosyal medya ya da seyahat yolu ile bir partner ile sürpriz bir tanışma yaşayabilir. Mars ve Plüton arasındaki gergin açı size kardeşler yakın çevre komşular ve trafikte oluşabilecek olan gerginliklere dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Sözel tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.


Yay ve Yükselen Yay: İkili ilişkiler ve ortaklı işlerinizle ilgili iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor. Bu süreci İlişkilerinizdeki var olan sorunları çözmek ve ilişkinizi yeniden yapılandırmak olarak değerlendirmelisiniz. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesi size, ortak kazançlar ve finansal konularda rahatlama ve fırsatlar getirecektir. Verdiğiniz borçları alabilir ve finansal konularınızı yapılandırabilirsiniz. Mars ve Plüton arasındaki gergin açı size krizlere karşı dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Aniden ortaya çıkacak olan bir harcama biraz canınızı sıkabilir.


Oğlak ve Yükselen Oğlak: Merkür Retrosu iş hayatınız, uzak akrabalarınız ve evcil hayvanlarınız ile ilgili sorunları gündeme getirebilir. İş arkadaşlarınız ile aranızda yanlış anlaşılmalar sonucu gerginlikler olabilir. Sağlık konularına dikkat etmenizde fayda var eskiden geçirmiş olduğunuz bir rahatsızlık tekrarlayabilir. Sağlık kontrollerinizi mutlaka yaptırmalısınız. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesi size ikili ilişkilerinizde güzel gelişmeler getirecektir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da ilişkilerinizde sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mars ve Plüton arasındaki gergin açı ortaklı ilişkilerinizde gerginliklere sebebiyet verebilir.


Kova ve Yükselen Kova:Aşk hayatı ve çocuklarınızla olan iletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat etmenizde fayda var. Eski ilişkileriniz tekrar gündeme gelebilir. Eski sevgililerinizle tekrar karşılaşabilirsiniz. Borsa ve yatırımlar konusunda atacağınız adımlar ve alacağınız kararlara dikkat etmelisiniz. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesi, iş hayatınızla ilgili güzel gelişmeler ve fırsatları getirecektir. İş arkadaşlarınızın desteğini hissedebilirsiniz. Mars ve Plüton arasındaki gergin açı gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Stresten uzak durmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


Balık ve Yükselen Balık:Bu dönemde ebeveynler ve ev hayatınızdaki sorunlar gündeme gelebilir. Evinizde bozulan elektronik eşyalar ya da tadilatlar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ev alım satımı yapmak için haziran sonunu beklemenizde fayda var. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesi aşk hayatı ve çocuklar açısından oldukça güzel gelişmeler ve fırsatları gündeme getirecektir. Sürpriz hamilelikler
yaşanabilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir veya var olan ilişkiniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Mars ve Plüton arasındaki gergin açı, sosyal çevrenizde ile ilgili gerginliklere dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Miras konularınız gündem de ise bu konular ile ilgili yaşanabilecek olan sorunlara karşı dikkatli olmalısınız.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İSLAMAFOBİ SEMPOZYUMUNDA BİZDEN BİRİÖnceki Haber

İSLAMAFOBİ SEMPOZYUMUNDA BİZDEN BİRİ

ÜNLÜ MODEL SİMGE ÜNAL’DAN İDDİALI AÇIKLAMA;Sonraki Haber

ÜNLÜ MODEL SİMGE ÜNAL’DAN İDDİALI AÇIKLA...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar